Nová Iveco Daily se stala “Dodávkou roku 2015” | KAREX

Nová Iveco Daily se stala “Dodávkou roku 2015”

2. 11. 2014

Nová Iveco Daily je “Dodávkou roku 2015”

newdaily
Nová  Daily, třetí generace lehkých užitkových vozů Iveco, získala titul „Mezinárodní dodávka roku 2015“. Tuto cenu uděluje každoročně porota 23 významných novinářů z hlavních mezinárodních periodik, které se věnují užitkovým vozům. Vítězem se stává dodávka, která podle poroty „nejvíce přispívá ke zvyšování norem efektivity a udržitelnosti přepravy zboží po silnici s ohledem na životní prostředí a bezpečnost cestujících“.
Tato prestižní cena byla udělena během 65. mezinárodního hannoverského autosalonu,
největšího autosalonu užitkových a průmyslových vozidel v Evropě.
Vůz Iveco New Daily zvítězil v konkurenčně nejsilnějším roce od roku 1991, kdy se tato cena začala udělovat, a to rozdílem celých 17 bodů před ostatními vozy nominovanými do užšího výběru od výrobců Fiat, Ford, Mercedes-Benz a Renault//Opel. Při hlasování byla Nová Daily první volbou pro všech 23 členů poroty.
Pierre Lahutte, ředitel značky Iveco, při přebírání ceny od předsedy poroty Jarlatha Sweeneye uvedl:  “Těší nás, že toto prestižní ocenění Dodávka roku získala právě naše nová  Daily. Nový vůz  Daily je významným krokem vpřed z hlediska zlepšování provozních nákladů, komfortu, ovladatelnosti, produktivity a udržitelnosti. Rádi bychom tuto cenu věnovali našim zákazníkům, jimž tento spolehlivý společník pomáhá den co den při jejich práci.“

Nová Iveco Daily se stala “Dodávkou roku 2015”

Karex a.s.

Cerekvice nad Loučnou
569 53, Česká Republika

Zobrazit na mapě

Zavřít

  Zaslat dotaz

  Povinná pole

  Zavřít

   Servis – Online objednávka

   Povinná pole